budha.php Velký Vesmírný Web - sluneční soustava planety a vůbec
OSOBNÍ STRANA

PLANETY

SLUNÍČKO

VESMÍR A VůBEC

LINKYSupíkova domácí stránka

img-39kB

..........

Přezdívka - Supík
pohlaví - mužské
poznávací znamení - nápadně často se dívám směrem severozápad...
Co mám rád... kdysi jsem zde psal pár podrobností.. raději jsem je ale smazal :(
 
Co nemám rád..
Kontakt - E-Mail: martin(zavinac)arms.cz


Vysvětlení z roku 2017: Tato stránka vznikla v roce 1998. Tedy málem před 20 lety. 99% obsahu sem bylo zadáno právě v této době. Berte to tedy s ohledem na tu dobu. :)

VVelký Vesmírný Web (dále jen VVW) si neklade za úkol shrnovat veškeré údaje o popisovaných objektech , to ostatně není ani možné. Mimo jiné i díky tomu že jsem omezen 1 Mbyte prostoru na serveru. Současný stav není konečný - VVW je stále ve výstavbě.( ... frekvence dolaďování obsahu záleží jen na stupni lenosti ve kterém se nacházím ) (aktuálně ! stav lenosti je ted úplně příšerný ... :( ) ..(zas aktualita: už 10 let sem tady neudělal změnu ..ale co, přece se točí :).
Pokuď budete k VVWebu mít nějaké podněty směrujte je do mého mailu. Jestli chcete vědět co jsem udělal na VVW nového mrkněte sem .

Jedna z věcí co mě štvou jsou pavědy a mytizovaní fenoménu UFO jestli chcete o tom něco přečíst podívejte se na několik článků znichž si můžete udělat vlastní úsudek. Bohužel je jich jen pár a zaobírají se jen jedním problémem (pavěda). Jestli chcete vědět co si o tom myslím ,přečtěte si mé krátké zamyšlení . Časem přibude ( možná ) něco dalšího.


Stránky které se mi líbí nebo je často navštěvuji :


Neviditelný pes Ondřeje Neffa
muj pracovni odkaznicek
nejobsáhlejší vyhledávací Web

Časopis pro přírodní a humanitní vědy - NATURA

Seznam odkazů týkajících se astronomické tématiky naleznete zde